کاربران تگ شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
Like Tree14Likes

موضوع: آیتم بندی هیرو های مختلف دوتا

 1. #11
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض

  ا پیک , امیدوارم از این آموزش هم استفاده لازم را ببرید .
  Crystal Maiden
  Rylai Crestfall
  این قهرمان جزو گروه Sentinel هست و یک هیرو همراه ( همراه به معنی کمک کننده در بازی می باشد که به قهرمانان دیگر کمک می کند تا در خطوط خود راحت دشمنان را کشته و به طلا دست یابند تا وسایل مورد نیاز خود را برای درگیری های عظیم خریداری کنند ) می باشد .
  این قهرمان جزو قهرمانان باهوش ( Intelligence ) می باشد و بازی را با داشتن 21 intel شروع می کند و با رفتن به مرحله ی بعد ( level up ) ، در هر مرحله 2.9 intel به ، intel آن افزوده می شود .
  وضعیت قهرمان در ابتدای بازی  Affiliation: Sentinel
  Damage: 38-44
  Armor: 1.3
  Movespeed: 280
  Attack Range: 600
  Attack Animation: 0.55 / 0
  Casting Animation: 0.3 / 2.4
  Base Attack Time: 1.7
  Missile Speed: 900
  Sight Range: 1800 / 800


  قدرتهای قهرمان :


  Crystal Nova

  خب ما اول به قدرتی می پردازیم که نامش Crustal Nova هست و این قدرت رو شما با کلید " V " که بر روی کیبرد وجود دارد می توانید استفاده کنید ، از مزایای این آیتم این هست که به تمام دشمنان (Hero , Creeps , Jungel creeps ) اصابت می کند و شما می تونید این لول رو از فاصله ی هفتصد یاردی به حریف خود بزنید .
  شما با استفاده از این قدرت می توانید 30% از سرعت دویدن دشمن ( Move Speed ) و 20% از سرعت دستان و یا آسیب رساندن ( Attack Speed ) آن کاهش دهید .
  این قدرت میتواند افرادی را که در فاصله ی چهارصد یاردی در هدف او قرار دارند را نیز صدمه بزند ، حدود آن را می توانید در عکس زیر مشاهده کنید .

  در اینجا میتونید رنج لول این هیرو رو مشاهده کنید که به طور دقیق نشان داده شده .  این قدرت بسیار ، قدرت مکملی برای دیگر قهرمانان می باشد تا به کمک هم دشمنان خود را نابود کنند .  Frostbite


  این قدرت توسط دکمه ی " E " که بر روی کیبرد شما قرار دارد عمل می کند .
  یک قدرت بسیار کا آمد که برای نابودی دشمنان و گاهی اوقات جلوگیری از آسیب رساندن دشمن به شما و کنسل کردن لولی که آن هیرو قصد استفاده ی آن را دارد .
  این قدرت حریف را درون قطعات یخ قرار می دهد که در هر ثانیه هفتاد عدد از Heal / HP آن را کاهش می دهد ، این قدرت به ترتیب 140 / 140 / 210 / 210 عدد از خون حریف را در مراحل مختلف کاهش می دهد که حالت آخر آن در Level 7 به دست خواهد آمد .
  قدرت نام برده زمانی که بر روی هدف استفاده شود از آسیب رساندن به صورت دستی از طرف حریف جلوگیری می کند و حریف بعد از گذشت یک ثانیه می تواند از قدرت های خود درون یخ استفاده کند ، اما تا پایان زمان Frostbite نمی تواند از دستان خود استفاده کند .
  اگر دشمن را در حالت غیر مرئی در این Spell گیر اندازید او دیده می شود و شما قادر هستید تا او را عذیت و یا بکشید .
  در صورتی که کسی در این قدرت گیر کرده باشد از طریق وسایلی همچون " BKB, Purge, Manta, Mirror Image, Phantasm, Blade Fury, Rage, Time Lapse, Aphotic Shield and Repel " می تواند یخها را بشکند و از آن خارج شود .
  شما از طریق این آیتم می توانید استفاده از آیتمهایی که نیاز به حرکت نکردن ( Channeling ) دارند را کنسل کنید . ( مانند Telleport و یا Death Ward )
  این لول بر روی دشمنانی که پرواز می کنند عمل نمی کند و نمی توانید بر روی آنها استفاده کنید ، البته به جز قهرمانانی همچون " Viper, Visage, OD, Batrider without Firefly " که می توان آنها را در این قدرت حبس کرد .
  این قدرت بر روی دشمنانی که در مرحله پنج و یا کمتر از آن قرار دارند مدت بیشتری عمل می کند ، البته رشان ( Roshan ) و قهرمانان جز این گروه نیستند .
  Brilliance Aura


  یک قدرت بسیا بسیار عالی برای تیم هایی که از هیروهای Intelligence استفاده زیادی در استراتجی های خود می کنند ، این آیتم باعث سریعتر پر شدن Mana آنها می شود و آنها می توانند به راحتی از Spell های خود استفاده کنند .
  دکمه ی دستی این آیتم " R " می باشد .
  این قدرت تمام نقشه را پوشش می دهد و هر موجود خودی که نیاز به Mana داشته باشد از آن بهره مند می شود .
  این قدرت در مراحل تصحیح icefrog از حالت درصدی در آمده است و در آخرین مرحله ی خود 2.0 عدد Mana در هر ثانیه به افراد خودی می دهد .
  این قهرمان در صورت بستن " Ring of basilius " یک افکت جدید پیدا میکند و زیر پای او پر رنگتر می شود ، با حساب اینکه هر دو آیتم ( LVL و Item ) کار می کنند .
  این قدرت نیازی به استفاده و کلیک کردن بر روی آن ندارد و به صورت خود کار عمل می کند .  Freezing Field


  یک قدرت برای صدمه زدن به صورت دسته جمعی ( در صورت نزدیک بودن به این قهرمان ) می باشد که میتوانید آن را از طریق " Z " استفاده کنید .
  این قدرت از نوع Magical می باشد و به این صورت حریف را صدمه می زند .
  آیتم نام برده شده در هر انفجار صدمات شدیدی وارد می کند که در هر مرحله به ترتیب 105 / 170 / 250 می باشد .
  افرادی که در محدوده ی بارش این لول قرار گیرند 30% از سرعت راه رفتن و 20% از سرعت دستان آنها کم خواهد شد .
  این قدرت به طور کلی در چهار ثانیه انجام می گیرد و از افکت بالایی برخوردار می باشد ، این قدرت در صورت استفاده در درگیری های گروهی تاثیر بسیاری در روند بازی دارد .
  شما می توانید این جادو را توسط وسیله ای به نام " Aghanim's Scepter " قویتر کنید .
  در عکس زیر میتونید کامل متوجه قضیه بشید :
  طریقه ی گرفتن قدرتهای هیرو :  Level 1 - Frost Bite
  Level 2 - Brilliance Aura/Crystal Nova
  Level 3 - Brilliance Aura
  Level 4 - Crystal Nova/Brilliance Aura
  Level 5 - Brilliance Aura
  Level 6 - Freezing Field
  Level 7 - Brilliance Aura
  Level 8-10 - Frost Bite
  Level 11 - Freezing Field
  Level 12-14 - Crystal Nova
  Level 15 - Attribute Bonus
  Level 16 - Freezing Field
  Level 17-25 - Attribute Bonuses

  Frostbit یک قدرت خوب برای شروع بازی می باشد و شما به کمک آن می توانید اولین kill بازی را از آن خود کنید و نه تنها در اول بازی بلکه در تمام زمانی که بازی ادامه دارد می تواند یک برگ برنده برای تیم شما باشد و دشمن را در تنگنای قرار دهد ، گرفتن قدرت Brilliance Aura به عنوان اولین قدرت به هیچ وجه توصیه تمی شود ، و آیتم Nova نیز می تواند به عنوان دومین قدرت قهرمان شما بسیار کار آمد و نابود کننده باشد .
  قدرت Freezing Field در مرحله ی ششم باز می شود و شما می توانید آن را داشته باشید ، اما توصیه نمی شود ، به خاطر اینکه این یک قدرت قوی می باشد و نیاز به مانای زیادی دارد و شما در اول بازی با دو قدرت اول خود کارایی بیشتری برای تیم دارید تا استفاده از این آیتم ، چون در صورت گرفتن آن شما باید با وضعیت کلی مانای خود یکی از این قدرتها را کنار بگزارید . ( Freezing Field یا Frostbite و یا Crystal Nova )
  گرفتن Nova به عنوان اولین قدرت هم می تواند مورد خوبی باشد اما فقط به حرفه ای ها پیشنهاد می شود ، زیرا یک آیتم گروهی می باشد و می تواند در اولین درگیری که ممکن است چهار الی شش و یا بیشتر را شامل شود بسیار کار آمد باشد .

  آیتم های اول بازی :

  این قهرمان معمولا برای شروع بازی باید مرغ خریداری کند و به بازی به صورت یک ساپرت کننده ادامه دهد ، این قهرمان معمولا وظیفه ی خرید چشم ( Ward ) را دارد و باید بازی را برای قهرمانان اصلی آسان کند تا دچار درگیری های ناگهانی نشوند و از بازی عقب نیفتند . مورد دیگر اینکه این قهرمان در مقابل حملات دشمن بسیار ضعیف می باشد و به راحتی میمیرد ، برای همین شما نیاز به قوی کردن آن دارید ، البته این بحث در کنار ساپرت کردن و خریدن آیتم هایی همچون چشم و Dust کار سختی است و نیاز به یک برنامه ریزی قوی از طرف هدایت کننده ی این قهرمان دارد .

  آیتم های اصلی :

  شما مسلما در اوایل بازی باید مرغ خود را برای راحتی کار دیگران و سرعت در جا به جایی وسایل به پرنده تبدیل کنید پس دویست طلا اول خود را صرف این کار می کنید و دیگر نیاز نیست که شما و دیگران وقت خود را برای رفتن به پایگاه تلف کنید .
  شما در طی بازی وظیفه ی خرید چشم را هر شش دقیقه دارید و باید نقشه را به طور زیرکانه ای برای هم تیمی های خود روشن نگه دارید تا آنها از درگیری های نا خواسته دور مانند و بازی را برای خود آسوده کنید .
  در مرحله ی بعد آیتم شما باید کفش باشد که پانصد طلا قیمت آن می باشد ، البته شما برای اینکه در درگیری ها نمیرید نیاز مبرمی به Bracers دارید ، اما برای جلوگیری از اتلاف وقتی که در مسیر پایگاه و خطوط درگیری پیش می آید باید اول آن را داشته باشید .
  شما در طی یک بازی قطعا به آیتم Telleport که مخفف آن TP می باشد و ما در زبان خود آن را پرتال می نامیم ، نیازمند هستید تا بتوانید در درگیریهایی که در نزدیکی Tower شما می باشد سریعا وارد شوید و کار این آیتم رساندن شما به معرکه می باشد .
  مرحله ی بعدی خریدن Magic Wand می باشد که یک آیتم با کارایی بالا می باشد و کار آن شارژ شدن توسط جادو دشمنان می باشد و شما با هر بار استفاده ی آن می توانید به Heal و Mana قابل توجهی در اول بازی دست یابید .
  آخرین آیتم پیشنهادی ما " Urn of shadow " می باشد که مزایای زیادی دارد ، مانند بالا بردن سطح ماندگاری شما ( Heal ) و همچنین سریعتر پر شدن مانای شما و اینکه در حالت کامل مانند Magic Wand قادر به شارژ شدن می باشد ، اما این آیتم فقط با مردن قهرمانان دشمن شارژ می شود و کار آن پر کردن Heal افراد خودی می باشد ، البته این آیتم می تواند یک سلاح ضریه زدن به دشمن نیز باشد ، که با استفاده ی آن بر روی دشمن می توانید حدود 200 عدد از Heal او را کم کنید .

  آیتم های بیشتر :
  در صورتی که شما در بخشی از بازی نیاز به خرید چشم ندارید و بازی به طوری طولانی شده است که تیم شما به شما نیاز دارد تا بر تیم حریف برتری پیدا کند شما می توانید از آیتم ها زیر که ما کمی در این مورد توضیح خواهیم داد ، استفاده کنید .
  توجه داشته باشید که Crystal Maiden فضای زیادی برای حمل آیتم های زیر ندارد و شما بسته به نوع قهرمانان حریف و روند بازی باید یکی از آیتم های زیر را انتخاب و خریداری فرمایید .


  Strength Treads

  این آیتم یک خلاقیت از طرف شرکت سازنده می باشد که قادر است ده عدد به Intell , Agil و یا Strength قهرمان شما بیفزاید ، البته فقط با یک کلیک می توانید یکی از موارد نام برده شده را داشته باشید . این آیتم علاوه بر این سرعت ضربه زدن قهرمان شما را نیز افزایش می دهد . قابلیت دیگر آن افزایش سرعت حرکت کردن قهرمان شما می باشد که از کفش معمولی بیشتر می باشد . اسم این آیتم در زبان فارسی چیزی معادل " قویتر راه رفتن / حرکت قدرتمند " می باشد . این مختص حرفه ای ها می باشد .  Phase Boots

  یک ابتکار دیگر از سازندگان که با بستن آن سرعت شما بیشتر و قدرت تخریب قهرمان شما نیز افزایش می یابد . این آیتم قابل استفاده می باشد و نوعی جادو است ، شما با کلیک کردن بر روی آن می توانید از سرعت بیشتری نسبت به قبل بهره مند شوید و علاوه بر آن می توانید از درون دشمنان و افراد خودی رد شوید . این آیتم را برای گیر انداختن ناگهانی دشمن می توان استفاده کرد .


  Point Booster

  این آیتم یک ، آیتم مستقل می باشد و نیازی به ترکیب شدن با بقیه ی آیتم ها ندارد اما می تواند برای آیتم های قویتر و ساخت آنها استفاده شود . این آیتم جایگزین خوبی باری Bracer و Null می باشد و می تواند 20 % به وضعیت اولیه ی Heal و Mana بیفزاید .


  Kelen's Dagger

  Dagger یک آیتم بسیار عالی برای قافلگیر کردن دشمن می باشد و شما به کمک آن می توانید از تمام قدرتهای خود استفاده کنید .  Black King Bar

  این آیتم از جمله مواردی است که کمک می کند تا شما بتوانید به صورت صحیح و کامل از Ultimate خود که همان Freezing Field نام دارد استفاده کنید ، این آیتم باعث می شود تا Spell درگر قهرمانان بر روی شما بی اثر شمود ، البته شما برای بهره مند شدن از این قابلیت باید بر روی این آیتم کلیک کنید تا حالت نام برده شده قابل استفاده شود ، در ضمن این حالت هر بار ده ثانیه قابل استفاده است و در پنج مرتبه ی اول باعث کاهش زمان ماندگاری آن تا پنچ ثانیه می شود .  Aghanim's Scepter

  برای تخریب بیشتر ؛ این آیتم برای قویتر کردن Freezing Field استفاده می شود و در صورت داشتن آن شما از Heal و Mana بیشتری نیز برخوردار می شوید ، این آیتم یکی از پیشنهادی ترینها برای این قهرمان است .  Mekansm

  مکانیسم یک آیتم ساپرت بسیار خوب می باشد که تقریبا بستن آن برای اینگونه قهرمانان در حالت چشم گذاری سخت است ، اما غیر ممکن نیست . این وسیله در هر ثانیه مقداری از Heal شما را شفا می دهد و ترمیم می کند و در صورتی که در یک درگیری Heal هم تیمی های شما کم شده باشد با استفاده از آن و کلیک بر روی آن می توانید 250 عدد از Heal هم تیمی های خود را در یک ثانیه باز گردانید و تا پنج عدد زره آنها را قویتر کنید ، البته بخش دوم پایداری همیشگی ندارد و بعد از مدتی از بین می رود .  Ghost Scepter

  این آیتم یک آیتم بسیار بسیار جالب می باشد ، شما به کمک آن می توانید در درگیری های بزرگ از دست قهرمانانی که به صورت فیزیکی به شما آسیب زیادی می رسانند فرار کنید . البته این حالت فقط برای چهار ثانیه پایدار می باشد و با کلیک کردن بر روی آن انجام پذیر است .  Necronomicon

  یک آیتم با قابلیت آپدیت تا دو مرتبه برای رسیدن به مرحله سوم آن ؛ شما با کلیک بر روی آن می توانید دو کتوله ظاهر کنید که قابلیت های خواص خود را دارا می باشند و در مقابل قهرمانان باهوش ( Intelligince ) بسیار کار آمد می باشد و می تواند آنها را تا حد زیادی عذیت کند ، به علاوه ی آن این کتاب در آخرین به روز رسانی خود ، زمانی که استفاده میشود ، توسط کتوله ی آبی رنگ که چشمی بر روی سر او ظاهر میشود ، قادر به دیدن هیروهای نامرئی نیز میباشد .  Boots of Travel

  آیتمیست با با کارایی بالا برای حظور سریع و تاخیر سه ثانیه ای در درگیریها ، به کمک این آیتم شما میتوانید بر روی Tower ها و Unite های خودی ، در هر شصد ثانیه حاظر شوید و به نبرد با دشمنان آن منطقه بپردازید .  Guinsoo's Scythe of Vyse

  بسیار خب ، این یک آیتم برای سوپر سوپر سوپر قهرمانان می باشد که اگر شما با قهرمان خود یعنی CM که مخفف همان Crystal Maiden است بازی می کنید شانس بستن این آیتم در یک بازی گروهی برای شما 1% می باشد . اما اگر بتوانید آن را ببندید می توانید یکی از اصلی ترین قهرمانان تیم خود باشید و دشمن را به خاک سیاه بنشانید .


  بازی با Crystal Maiden :
  همراهیان کریستال در خطوط حمله :

  این قهرمان یک همراه خوب برای بسیاری از قهرمانان دیگر می باشد و قادر است کمک های زیادی برای نابود کردن دشمنان خود انجام دهد ، ما در این بخش برای مثال برخی از این همراهیان را نام می بریم :
  باز هم اشاره می کنم که این هیرو با خیلی از موارد دیگر می تواند همراه خوب و نابودگری باشد .

  چرا نمی توان با این قهرمان به صورت تنها در یک خط قرار گرفت ؟
  خوب این یک سوال غیر حرفه ای می باشد ، چون اگر شما یک حرفه ای باشید با دیدن قدرتها و وضعیت اولیه ی این هیرو به راحتی می توان فهمید که این قهرمان به تنهایی در یک لاین بیشتر از چند مرحله نمی تواند ایستادگی کند و علت آن ضعف بیش از حد آن در زره و مقدار خونی است که دارد و دیگر علت این است که او با اینکه تا فاصله ی ششصد یاردی می تواند ضربات فیزیکی خود را پرتاب کند ، از قدرت تخریب کمی برخوردار است و نمی تواند طلا قابل توجهی را از آن خود کند . کسب در آمد با این گونه قهرمانان تمرکز خیلی بیشتری نسبت به بقیه می خواهد .

  چطور در خطوط دو نفره بازی کنیم ؟
  در صورتی که شما با یک فرد دیگر در یک خط در حال بازی هستید ، باید این را در نظر داشته باشید که وظیفه ی شما راندن حریف از ضربه زدن به هم تیمی شماست و شما باید کاری کنید که حریف شما از بازی در نزدیکی شما هراس داشته باشد و نه تنها شما بلکه نزدیک هم تیمی شما نیز نشود .
  شما همینطور که در حال اذیت کردن دشمن خود هستید می توانید به فکر کشتن آن فرد به کمک هم تیمی خود نیز باشید ، زیرا معمولا خطوطی که شما انتخاب می کنید خطوطی مرگبار و دارای جادوهایی مربوط به هم و پشت سر هم می باشند .
  دیگر وظیفه ی شما انجام عمل denying می باشد که به معنی کشتن سربازان تیم خود می باشد که وقتی Heal آنها در کمترین حالت است شما می نوانید آنها را بکشید تا به دست دشمن کشته نشوند . این عمل باعت تاخیر در level up دشمن می شود و همچنین باعث از دست رفتن طلا برای دشمن می باشد .

  در مورد خطوط سه نفره چه می دانید ؟
  این خطوط دارای سه قهرمان است که وظیفه آنها به صورت واضح برای آنها توسط مسئول تیم مشخص می شود ، در این استراتجی باید یک نفر که او را Carry خطاب می کنند وظیفه ی جمع آوری طلا و کسب آیتم های بیشتر می باشد . دو هم تیمی دیگر نیز وظیفه ی نابودی سربازان ضعیف و راندن دشمن از مزاحمت برای قهرمان Farmer تیم شماست .
  در این گونه خطوط تمرکز تیم روی نابودی دشمنان باید خیلی بالا باشد و شدیدا از اعمال خطا و غیر هماهنگ شده پرهیز کنند ، تا روند بازی همانطور که هماهنگ شده است ، باشد .
  در اینگونه خطوط در صورتی که شما با دشمنانی حرفه ای رو به رو باشید می بینید که آنها اصلا به شما فرصت کشتن نمی دهند و کاملا مواظب اعمال خود هستند ، اینجاست که شما باید Roaming را شروع کنید و ودر خطوط دیگر به کمک هم تیمی های خود بروید و آنها را در کشتن دشمن یاری دهید .

  Roaming
  منظور از این واژه حرکت یک قهرمان فرصت طلب در بین خطوط می باشد تا در بهترین زمان وارد آن راه شود و به کمک صاحب ( فردی که در خط حظور دارد ) خط به کشتن یکی از دشمنان بپردازد تا دشمن را از روند بازی عقب بیندازد و بازی را برای مدتی برای هم تیمی خود آسان کند .
  این را در نظر داشته باشید که شما باید برای انجام این کار یک انسان خلاق باشید و هیچ وقت وارد شدن چند بار در یک راه برای کشتن یک نفر عملی نمی باشد و فقط ترس دشمن را بالا می برد و گاهی دشمن برای این که شما را در انجام کارتان ناکام گذارد با چشم های Observer از این حرکت جلوگیری می کند .
  قهرمانان رومر نیازی به Level up سریع ندارند و وظیفه ی آنها یک بازیسازی حرفه ای برای هم تیمی ها می باشد . این گونه حالت بازی مربوط به تیم ها و بازیکنان حرفه ای می باشد .

  Ganking
  برای شروع گنک کردن قدرتی مانند Nova پیشنهاد می شود ، چون شما با استفاده از می توانید به راحتی به حریف رسیده و او را در توده ی یخ خود اسیر کنید تا هم تیمی ها او را از میان بردارند و یا یک درگیری بزرگ را شروع کنید و آن را به راحتی سازماندهی کنید .

  جنگ های گروهی :

  جنگ های گروهی یکی از جذابیت های بازی می باشد و این بخش روی مهارت و قدرت تفکر شما در آن چند ثانیه می گذرد ، شما برای اینکه یک درگیری را به بهترین نحو سازماندهی کنید باید بدانید که در درگیری های گروهی یک قهرمان ساپرتر نمی تواند پیشرو باشد و باید از پشت هم تیمی های خود درگیری را تا جایی که قدرتش اجاره می دهد ، بچرخاند .
  یکی از مسائلی که بازیکنان با آن مشکل دارند Ulti این قهرمان زن می باشد که خیلی از طرفداران غیر حرفه ای Dota Allstars به آن اعتماد ندارند و می گویند یک اشتباه می باشد ، اما کسی که این قهرمان را ، یک قهرمان می داند ، این را نیز می داند که یک قدرت ساخته شده برای یک هیرو بی دلیل نیست و برای بالانس بازی می باشد . پس برای استفاده از Ult این قهرمان عواملی هستند که تاثیر گذارند و از مرگ سریع شما در هنگام استفاده از Ulti جلوگیری می کنند .

  Farming
  این واژه در زبان ما به مفهوم کشتن سربازان دشمن برای کسب طلا می باشد که مختص قهرمانان Carry یا به قول ما ایرانی ها آخر بازی می باشد . این حالت برای این قهرمان توصیه نمی شود .
  این هیرو با داشتن سه Spell برای استفاده می تواند یک کمک خوب برای یک بازی تیمی و حرفه ای باشد و نیاز خیلی کمی برای طلا دارد ، البته هر قهرمانی برای خود حالتی قوی دارد که پدیدار شدن آن با طلای زیاد مقدور می باشد .

  استفاده ی درست و کاربردی از Freezing Field
  ما برای استفاده ی درست از این قدرت باید به دو چیز بسیار مهم توجه داشته باشیم ، موقعیت و زمان ، که در صورتی که آنها را در کنار هم و به درستی زمان و مکان را انتخاب کنید شما می توانید از تمام هم تیمی های خود پر تاثیر تر در روند بازی باشید .


  BKB/Repel  موثرترین وسیله ای که می توان برای دفع خطراتی همچون Stun ( حیرت زده کردن ) ,Fear (ترساندن ) و چیزهایی از این قبیل استفاده کرد ، وسیله ای به نام Black King Bar می باشد . البته لازم به ذکر است که این آیتم قادر به دفع Ulti بعضی از قهرمانان ( مانند : Veng , Rexxar ) نمی باشد ، اما بهتر از نبودش است .


  به کمک متحدان خود

  شما می توانید به کمک قدرت قهرمانان هم تیمی خود از برخورد با برخی از این Spell ها جلوگیری کنید ، برخی از این مدافعان می توانند قدرتی همچون Silence را داشته باشند که در برخی از قهرمانان این قدرت به صورت دسته جمعی بر روی دشمن عمل می کند و آنها را برای مدتی از استفاده از توانایی های خود باز می دارد و فقط می توانند از نظر فیزیکی به مقابله با شما بپردازند . از این قبیل جلودارها موارد زیادی وجود دارد که در آموزش های بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد .


  تثبیت موقعیت
  شما با قرار گرفتن در یک موقعیت که باعث برتری شما می شود و دست دشمن را از شما کوتاه می کند به راحتی می توانید از آخرین قدرت خود استفاده کنید و به زندگی دشمنان خود برای مدتی پایان دهید و روند بازی را در دست بگیرید .
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 2. 2 کاربر از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده اند .

  admin (11-23-2012),Asal (11-24-2012)

 3. #12
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض

  آموزش هیرو : Ogre Magi

  ن هیرو یکی از قویترین اینتل ها هست و تا آخر بازی هم به دلیل استرنج خیلی بالا و لول 3 که داره می تونه قوی باشه .

  بریم سر اصل مطلب
  مشخصات پایه

  Intelligence
  Affiliation:Sentinel
  Damage:58 - 64
  Armor:5
  Movespeed:295
  Attack Range:128 (melee)
  Attack Animation: 0.3 / 0.3
  Casting Animation: 0.56 / 0.51
  Base Attack Time: 1.7
  Missile Speed: Instant
  Sight Range: 1800 / 800

  لول ها


  Fireblast
  این لول کارش به این صورته که وقتی شما اونو روی حریف می زنین ون رو برای مدت زمانی stun می کنه و مقداری دمیج به اون میده.
  مانای مورد نیاز:75/85/95/105
  کول داون:12 ثانیه
  فاصله:600
  مدت زمان :1.5 ثانیه
  دمیج:80/145/210/275


  Ignite
  این لول کارش به این صورته که یه باف روی دشمن می اندازه و اونو برای مدت زمانی slow می کنه و مقداری دمیج در ثانیه بهش میده که به صورت زیره:
  مانای مورد نیاز:95/105/115/125
  کول داون:15 ثانیه
  مدت زمان:4/5/6/7 ثانیه
  فاصله:700
  مقدار دمیج در هر ثانیه:26/32/38/44
  مقدار که اسلو می کنه : &/$/"/


  Bloodlust
  این لول کارش به این صورته کهمی تونید اونو روی خودتون یا دوستاتون یا کریپ ها بیندازید و به کسی که این لول روشه مقداری و مقداری atack speed اضافه می کنه که به شرح زیره:
  مانای مورد نیاز:75
  کول داون:20
  فاصله :600
  مدت زمان :30 ثانیه
  مقدار اتک اسپید اضافه:P/@/0/
  مقدار سرعت اضافه://%9/%6


  Multi Cast
  این لول کارش به این صورته که به شما مقداری شانس میده که لول شما چند بار روی سر دشمن بخوره.اطلاعات دقیقش به شرح زیره:
  اولین بار:25% chance to cast twice
  دومین بار:40% chance to cast twice, 20% chance to cast three times
  سومین بار:50% chance to cast twice, 25% chance to cast three times, and 12.5% chance to cast 4 times

  همچنین هر بار که این لول رو بگیرین مقدار مانای مورد نیاز لول Fireblast به مقدار 30/70/110 تا افزایش پیدا می کنه.

  طریقه ی لول گیری:
  Level 1:Fireblast
  Level 2:Ignite
  Level 3: Fireblast
  Level 4:Ignite
  Level 5:Fireblast
  Level 6: Multi Cast
  Level 7: Fireblast
  Level 8: Ignite
  Level 9: Ignite
  Level 10: Bloodlust
  Level 11: Multi Cast
  Level 12: Bloodlust
  Level 13: Bloodlust
  Level 14: Bloodlust
  Level 15: Stats
  Level 16: Multi Cast
  Levels 17-25: Stats

  آیتم های اول بازی:  بعد باید بوت رو بگیرید و کامل کنید که من این دوتا رو پیشنهاد میدم:


  بعد از مدتی باید اینا رو داشته باشین:
  یا این:

  اگه خواستین آیتم ارب ببندین این دوتا رو پیشنهاد میدم:


  آیتم هایی که توی موقعیت های مختلف جلوی هیرو های مختلف میشه بست و آیتم اصلی شما به حساب میان:


  و بازم مثل همیشه اگه خیلی قوی شدین برین برای این :

  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 4. کاربر روبرو از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده است .

  admin (11-23-2012)

 5. #13
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض

  آقایان خانم ها : معرفی میکنم! یکی از قدر ترین ، ترسناک ترین و با تکنیک ترین هیرو های دوتا رو بهتون معرفی میکنم:
  lina inverse

  آره ! همین دختر مامانی که میبینید!
  لینا وارونه! البته قیافش به قاتلا نمی خوره! ول خب این یه پارادوکس هست ! یعنی لقبش مربوط به باطنش هست نه ظاهرش!
  آموزش + توضیحات کامل در ادامه مطلب


  • Attack Animation: 0.75 / 0.78
  • Damage: 37 – 55
  • Casting Animation: 0.45 / 1.08
  • Armor: 1.3
  • Base Attack Time: 1.7
  • Movespeed: 295
  • Missile Speed: 900
  • Attack Range: 600
  • Sight Range: 1800 / 800


  چشم انداز اولیه:
  اولین چیزی که به نظر میاد اینه که این هیرو تعادل نداره
  یعنی یه سری خصوصیاتی داره که به شدت اونو قوی میکنه و در عین حال یه خصوصیاتی اونو کاملا ضعیف میکنه
  یا بهتر بگم : خوب میخوره و خوب میزنه
  چرا قوی هست؟
  یه سری اسکیل دیوونه کننده داره که کاملا تاثیر گذاره
  رنج بالایی داره و این باعث میشه که تو لاین وضعیت خوبی داشته باشه.
  تاکتیک های بسیار متنوعی رو میتونه ارائه بده
  اسکیل هاش با خیلی از هیرو ها مچ میشه
  و مانای بسیار بالا
  حالا چرا ضعیف هست؟
  چون لگ داره! هه هه
  یعنی هم ms پایینی داره، هم as و fade time اش هم بالا هست
  رفلکس خیلی بالایی میخواد
  نیاز شدیدی به اسکیل هاش داره

  (اگه خواستید عکس هایی که تو آموزش هست رو واضح ببینید فقط روش کلیک کنید)
  اسکیل ها:

  این اسکیل یه موج آتشین به شکل ققنوس به ۷۰۰ range به جلو میفرسته
  این اسکیل AoE قابل قبولی داره. البته دقت کنید که هر چی این موج به سمت جلومیره از AoE اون کم میشه و از ۲۷۵ به ۱۲۵ میرسه.
  همون طوری که میبینید منطقه هاشور خورده مکان اثر سکیل رو نشون میده: (البته من کج کشیدم شما به صافی خودتون ببخشید!)
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  کولدان ۸٫۵ ثانیه و مانای مصرفی ۹۰/۱۰۵/۱۲۵/۱۴۰ هست. و مقدار دمیج وارد شده هم از ۱۰۰ به ۱۷۰ و ۲۳۰ و در نهایت ۲۸۰ تا میرسه.
  نکات اضافه:
  - وقتی دنبال هیرو ی فراری میافتید احتمالا از این اسکیل استفاده میکنید . نکته ی مهم اینه که اگه این اسکیل رو روی زمین بزنید یه درصد امکان داره که این اسکیل از بیخ گوش طرف رد بشه و بهش نخوره. برای افزایش احتما برخور اسکیل حتما اسکیل رو روی هیرو بزنید. در این صورت لینا به صورت اتوماتیک وقتی به فاصله مناسب رسید برد اسکیل رو دقیقا با حریف تنظیم میکنه و بهش میزنه
  - از این لول میتونید برای فارم کردن و کریپ خوری استفاده کنید
  - با زدن این اسکیل ، محیط تاریک اطراف رو روشن میکنید (برای حدود یک ثانیه) که برای لو رفتن کمینگاه دشمن و جلوگیری از حمله های ناگهانی هست. یعنی قرار نیست هر وقت این اسکیل رو میزنید حتما به کسی بخوره. مانا زیاد دارید پس تو لول زدن دست و دلباز باشید!

  با استفاده از این اسکیل یه محوطه به شعاع ۲۲۵ AoE رو شعله ور میکنید و هر کسی تو اون محوطه باشه ۱٫۶ ثانیه stun میشه و ۹۰/۱۵۰/۲۱۰/۲۸۰ دمیج وارد میکنه.
  ۷ ثانیه کولدان و ۹۰/۱۰۰/۱۱۰/۱۲۵ تا مانا برای این اسکیل لازمه
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  نکات اضافه:
  - این اسکیل ۰٫۵ ثانیه fade time داره . یعنی ۰٫۵ ثانیه از وقتی که اسکیل رو زدید طول میکشه تا فعال بشه.
  - این اسکیل تخصصی ترین اسکیل لینا هست. و البته مهم ترین. چون هم stun داره هم damage و هم میتونه از فاصله دور استفاده بشه. مهم ترین کاری که بازیکن لینا باید بلد باشه اینه که بتونه از اسکیل دوم به بهترین نحو ممکن استفاده کنه. که تو پایین کامل توضیح میدم

  این یه اسکیل خودکار هست که هر وقت شما از اسکیل های دیگه تون استفاده کنید فعال میشه و به ترتیب :
  ۳۰% IAS, 2% MS
  40% IAS, 3% MS
  50% IAS, 4% MS
  60% IAS, 5% MS
  به شما میده
  نکات اضافه:
  - هر بار که این اسکیل فعال بشه ۷ ثانیه طول میکشه تا دوباره فعال بشه.
  - این اسکیل فقط در ازای مجیک های خودتون فعال میشه و یوز کردن آیتم ها تاثیری بر روش نداره

  آخرین اسکیل که «شمشیر چشمه» نام داره یه جرقه از نور به دشمن وارد میکنه که ۴۵۰/۶۷۵/۹۵۰ دمیج به حریف وارد میکنه
  ۲۸۰/۴۲۰/۶۸۰ تا مانا لازم داره که با کولدان ۱۲۰/۹۰/۵۵ فعال میشه
  نکات اضافه:
  - نوع دمیج ، مجیک هست
  - توسط Aghanim’s Scepter به مقدار دمیج اضافه میشه و به ۶۰۰/۹۲۵/۱۲۵۰ میرسه (خیلیه ! )
  - توسط اسکیل های و مسدود میشه(block)

  ترتیب لول گیری:
  خب خیلی اهمیت داره که از بین این اسکیل های خارق العاده بهترین ها رو انتخاب کنیم. مطمئنا اسکیل سه اول بازی به کار نمیاد چون ms اول بازی نسبتا به درد نمی خوره مخصوصا برای لینا که هیرو رنجی هست. As هم میشه گفت اول بازی لازم نداره. چون برای پول خوری فقط باید اتک آخر رو به کریپ بدین. پس حتما با اسکیل های یک و دو شروع کنید:
  به این مورد هم دقت کنید که مقدار زمان stun اسکیل دوم تغیییر نمی کنه ولی مقدار دمیج اضافه میشه. و همینطور اسکیل یک در لول های یک و دو و سه دمیج بیشتری نسبت به اسکیل دو داره پس گرفتن اسکیل دو مناسب نیست. چون همین مقدار دمیج رو اسکیل یک بیشتر داره.
  نظر من اینه که همیشه ، اول اسکیل هایی رو بگیرین که stun داشته باشن. از کجا معلوم؟ شاید همون لول یک تونستید first بگیرین پس :  و …
  استراتژی ها :
  به هیچ وجه تک روی نکنید چون شما رو تو دام میندازه. و از اونجایی که لینا بسیار آسیب پذیره اگه دشمن حمله هاشو هماهنگ کنه شما هیچ شانسی برای فرار ندارید
  پس حتما با یاراتون همراه باشید و هیچ وقت پیش قراول نشید. چون دوباره میشه مثل همون بالایی . همیشه چند لحظه دیرتر به درگیری برسید تا اگه قراره کسی اتک خور بشه اون شما نباشید!
  خیلی مهمه که بدونین چه جوری باید شش بزنید و رو چه کسی شش کنید. اول باید کاربرد و وظیفه این اسکیل رو بدونید. هدف کیل گرفتن یا اصطلاحا مرده خوری نیست. این اسکیل رو باید برای کم کردن hp دشمن استفاده کنید. دلیل نداره که حتما با این اسکیل بکشید. و اینکه باید هیروی تانک یا مغز متفکر تیم حریف رو هدف بگیرید و سعی کنید که اونو از درگیری حذف کنید (حذف کردن حتما به معنی کشتن نیست با فرار کردن هم طرف از درگیری حذف شده)
  یه آیتم بسیار کارآمد برای لینا هست . البته توصیه نمیکنم که همه ازش استفاده کنن. این آیتم مخصوص تاکتیک های خاص و غافلگیرانه هست. همینطور باید بازیکن پر جرات باشه تا بتونه خوب از این آیتم استفاده کنه. چون قراره با به وسط چند تا هیرو بپرید
  به این صورت که شما اسکیل دوم رو رو یه منطقه میزنید و سریعا به وسط دشمنان میپرید و اسکیل ها و آیتم ها تون رو استفاده میکنید
  مثلا :
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  یا حتی بهتر از اون!
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  البته همون طوری که نوشته از اینجا نمیتونین roshan رو بزنید ولی هیرو ها رو که میتونین!

  در کل تمام این هیرو به اسکیل دومش بستگی داره و بازیکن باید بتونه که به بهترین نحو ممکن از این اسکیل استفاده کنه
  که رفلکس خیلی بالایی میخواد. برای توضیح کامل این اسکیل باید یه آموزش جداگونه زده بشه
  ولی اگه بخوام خلاصه بگم :
  ۱- هدفتون رو مشخص کنید که قراره همه هیرو ها رو بگیرید یا فقط یکی شون رو یا یه منطقه رو حفاظت کنید یا …
  ۲- با چشم باز منطقه رو ببینید و پیش بینی کنید که حریف در نیم ثانیه بعد کجا هست. که این کار نیاز به تمرین زیاد و آشنا بودن با هیرو های حریف و سبک بازیشون داره
  اول بازی مشکل مانا دارید ولی از حدود دقیقه ۱۵ به بعد مانای شما به حد مطلوبی میرسه . بنابر این بدون ترس اسکیل هاتون رو خالی کنید و نگران به هدف خوردنشون نشوید

  آیتم ها :
  کمبود ms باعث میشه که سریعا یا رو ببندید . البته هم که از واجبات هست!
  اگه به mid میرید که حتما ببندید ولی اگه به لاین چند نفره رفتید مناسب تر هست.
  برای جلو گیری از آسیب پذیری:
  خوبه هم مال وقتی که اوضاع خیلی خطری بود!
  و هم برای جلو گیری از اسپل ها
  از قلم نیافته! هم لازمه
  اینا رو هم که خودتون میدونید
  به orb effect هم خیلی احتیاج نیست! فقط اگه خواستید لینا رو attacker کنید مناسب تر از بقیه هست.
  در مورد هم که بالا توضیح دادم البته اگه بتونید درست استفاده کنید هم بدک نیست
  هیرو های مچ:
  هیشکی بهتر از نیست! انگار این دو تا هیرو برای هم ساخته شدن! (فکر بد نکنید)
  اسکیل دوم و اسکیل های لینا! فقط یه دقیقه بهش فکر کنید چی میشه !
  میتونن با لینا تو درگیری ظاهر بشن و همدیگرو ساپورت کنن
  هم گزینه ی خوبیه
  هیرو های آنتی:
  این دو تا رو هم برای همدیگه ساختن! لینا جلوش هیچ شانسی نداره!
  همینطور هم بد چیزیه
  این دو تا هم میتونن از خجالتش در بیان
  قابلی نداشت!
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 6. 2 کاربر از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده اند .

  admin (11-23-2012),HITMAN (11-23-2012)

 7. #14
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض

  اين هم آموزش هيرو Phoenix كه متون باستانی از تجلی هفت نور مقدس و از همبستگی آنها در نبرد بزرگ صحبت کرده اند .
  از برخورد این اشعه ها بر قلمرو فانی توده نورانی با بالاترین خلوص به وجود آمد ، و از این توده نورانی سیمرغ اسطوره ای متولد شد .
  خصوصیات اولیه: strength:19+2.9
  Agility:12+1.3
  Intelligence:18+1.8
  Sentinel
  Damage: 54 – 64
  Armor: 0
  Movespeed: 290
  Attack Range: 500
  نکات مثبت
  ۱٫ دارای range بالا تو هیروهای strength
  2. دمیج اولیه خیلی زیادی داره
  ۳٫ با لول اول میتونین به هر جایی که خواستین برین!
  ۴٫ التیمیت بسیار خوب با قابلیت پر کردم heal و mana ,و استان هیرو ها
  نکات منفی
  ۱٫ )agility آرمور و اتک اسپید) پایینی داره
  ۲٫ سرعت پایین هیرو
  ۳٫ برای استفاده از لول ها hp کم میشه
  ۴٫ کولدان لول ۱ خیلی بالاست
  Icarius dive
  با زدن این لول هیرو به جای مشخص شده میره (حرکت بیضی شکل به صورت ۱۴۰۰ تا range به سمت جلو و ۵۰۰ تا ranage به عرض ) و کسایی که در فاصله ۳۰۰AOE از هیرو قرار میگیرن توانایی اتک دادن رو به مدت
  Lvl1 :2 lvl2 :2.5 lvl3:3 lvl4:3.5
  ثانیه از دست میدهد و به ترتیب آپ
  Lvl1:100 lvl2:150 lvl3:200 lvl4 :250 دمیج میده
  برای استفاده از این لول به ۱۰۰ مانا احتیاج دارید . کولدان این لول ۴۰sec میباشد و این لول ۱۰% از hp باقیمانده هیرو رو کم میکنه
  نکته: مدت زمانی این لول ۲ ثانیه است و وقتی وسط حرکت خود هستید میتونید با زدن دکمه d در کیبورد یا کلیک بر روی لول و یا از لول دیگه ای استفاده کنید ، در همونجا که هستید وایمیسید
  نکته ۲:این لول محدودیت نداره یعنی درخت و کوه و دره نمیشناسه .
  نکته ۳: دمیج این لول MAGICAL هست و وقتی وسط راه هستید نمیشه به شما لول زد.
  Fire spirits
  وقتی این لول رو میزنید ۴ روح دور هیروی phonix (در فاصله ۴۰۰AOE) ظاهر میشن. زمان این لول ۱۲٫۵ ثانیه میباشد و از این روح ها میتونید برای damage زدن به هیروی مقابل یا پر کردن مقداری از heal خود یا یاراتون رو پر کنید
  مقدار حداقل (موقع شروع) که هر کدام از روح ها damageیا heal میدهند
  Lvl1:10 lvl2:15 lvl3:20 lvl4:25
  مقدار حداکثر (بعد از ۱۰ ثانیه ) که هر کدام از روح ها damage یا heal میدهند
  Lvl1:40 lvl2:60 lvl3:80 lvl4:100
  نکته: اگر در این ۱۲٫۵ ثانیه از این لول استفاده نکنید بیشترین (maximum) heal رو به phonix میده
  نکته۲:این روح ها ۱۲٫۵ ثانیه وجود دارند و همینجور رشد میکنند .بعد از ۱۰ ثانیه ،۲٫۵ ثانیه وقت زدن لول رو دارید .
  نکته۳:مانای لازم برای فعال کردن ۷۵ تا میباشد کولدان لول ۳۵ ثانیه و هر موقع لول رو میزنید از heal باقی مانده ۱۰% کم میکنه.
  نکته ۴: با فعال کردن این لول قابلیت Target Fire Spirits اضافه میشه که متونی ارواح رو واسه heal یا damage دادن تا range 1200 با ۶۰۰ ms بفرستید
  نکته ۵: اگه در مدت زمان این لول هیرو بمیره یا ۶ کنه ارواح در همون نقطه یا به دشمن دمیج میدن یا heal میکنن یاران رو
  Sun ray
  وقتی این لول رو روی زمین بزنید یک پرتوی آتش به اون سمت میفرسته که رنجی حدود ۱۱۵۰ داره
  همه creep هایی که تو مسیر این لول باشند تحت تاثیر شعله قرار میگیرند و ۱ ثانیه طول میکشه تا به هیروی دشمن برخورد کنه که بعد برخورد متمرکز میشه رو هیروی حریف .
  این لول یه damage ثابت داره و یه damage ی که به hp اولیه هیروی مقابل بستگی داره.
  مقدار damage ثابت :
  Lvl1:10 lvl2:20 lvl3:30 lvl4:40
  برای حساب مقدار damage متغیر از این فرمول استفاده میکنن (کل hp حریف ۲۰۰۰ است) =۱۰۰dps (2000×5/100)
  و در هر ثانیه مقدار damage ثابت به علاوه damage متغیر رو به حریف اتک میده
  نکته : در این حالت با کلیک بر روی نقطه ای از زمین باعث میشه تا پرتو با سرعت ۵۰ درجه در ثانیه به اون طرف بره و هیرو حرکت نمیکنه واسه همین قابلیت Sun Ray Movement به وجود آمده تا با زدن کلید E هیرو به سمت پرتو نور خودش با سرعت ۲۵۰ms حرکت کنه
  این اسکیل به ترتیب آپ ۱۰/۱۶/۲۲/۲۸% هیروی هدف رو slow میکنه
  و این لول واسه فعال سازی ۳۵ تا و بعد از اون هر ثانیه ۴% ماکسیمم مانا رو کم میکنه
  نکته:دمیجی که این لول میزنه pure هست و آیتمی نمیتونه این رو کم کنه!!
  نکته۲:درصورت استان، سایلنس و ۶ کردن ویا تمام شدن مانای خودن لول به صورت خود به خود غیر فعال میشه.
  نکته۳:وقتی در حال زدن لول هستید از هر درخت کوه چاله عبور میکنید!(مثل لول ۱)
  نکته۴:وقتی این پرتو در حال رفتن به سمت هدف باشه تا ۱۷۵AOE رو اتک میده ولی وقتی به هدف میرسه فقط در ۷۵ AOE متمرکز میشه
  SUPER NOVA(التیمیت)
  وقتی از این لول استفاده میکنید به یک خورشید تبدیل میشید که تا رنج ۱۰۰۰ در هر ثانیه
  Lvl1:60 lvl2:80 lvl3:100
  اتک میده و بعد ۶ ثانیه خود هیرو ظاهر میشه و مانا و hp پر خواهد داشت و افراد موجود در رنج۱۰۰۰ به ترتیب
  Lvl1:1.5 lvl2:2 lvl3:2.5
  ثانیه استان میشوند .
  برای کشتن فونیکس موقعی که به شکل خورشیده لازمه که به ترتیب
  Lvl1:5 lvl2:7 lvl3:9
  اتک داده بشه .
  نکته:tower و creep ها و ایلوژن ها نمیتونن به خورشید اتک بدن .ولی هیروها و تکثیرات ۶ هیرو geo میتونند
  نکته۲:نوع دمیج لول magical میباشد و نمیشه در این حالت بهش لول زد
  نکته۳: کولدان لول ۱۱۰ ثانیه و مانای لازم ۲۰۰ میباشد.
  ترتیب گرفتن لول:
  ۱٫ icarius dive
  2. fire spirits
  3. firespirits
  4. sun ray
  5. fire spirits
  6. super nova
  7. fire spirits
  8. icarius dive
  9. icarius dive
  10. sun ray
  11. super niva
  12. sun ray
  13. sun ray
  14. icarius dive
  15. stats
  16. super nova
  ایتم های مورد نیاز هیرو :
  در اول بازی:x3
  در اواسط بازی :
  آیتم های شاخ برای هیرو:برای آرمور کمی که داره لازمه
  دیگه به فکر هیل پر کردن نباشید (یا اینو ببندید یا desolator یا eye of skadi)
  برای ۱۵۰۰ اچ پی و ۲درصد hp regen
  برای اتکر شدن
  آرمور و slow خوب(یا اینو ببندید یا assault)
  بخاطر لول هاتون لازم دارید
  اسلو و اتکر
  اتکر شدن (یا اینو ببندید یا بالایی)
  آیتم هایی که اصلا نباید ببندید:
  رنج هستید
  با لول هاتون کار نمیکنه
  برای as خوبه ولی اورب های بهتری میشه بست.
  نکته هایی از بازی با این هیرو:
  ۱٫ armor شما اول بازی صفر هست. پس مواظب باشید تا کیل ندید .
  ۲٫ از لول ۱ بیهوده استفاده نکنید چون کولداون بالایی داره و باید در مواقع لازم استفاده بشه.
  ۳٫ چون دمیج اولیه هیرو بالا میباشد. سعی کنید بیشتر یونیت ها برای خودتون باشه .
  ۴٫ قبل از شروع درگیری لول ۲ را بزنید تا در وسط درگیری روح ها بزرگ شوند و بیشترین دمیج رو بدهند .
  ۵٫ وقتی میخواید به خودتون با لول ۲ هیل بدید کنار creep ها برید تا اونا دمیج بخورن و یه پولی بهتون برسه .
  ۶٫ در اواخر بازی التیمیت شما کاربرد زیادی نداره پس سعی کنید تا اون موقع باگ شید .
  هیروهای ضد :
  هیروهای silence کننده :
  هیروهای attacker:،،،
  هیروهای استانر:،،دیگه یادم نمیاد
  هیروهای با اتک اسپیید بالا:،،
  وخیلی های دیگه …..
  این هیرو با بیشتر هیرو ها مچ میشه (بخاطر لول ۲ و ۳) ولی بیشترین مچ ها stuner ها هستند .
  اینا رو برای التیمیت تو تیم داشته باشید
  HITMAN likes this.
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 8. کاربر روبرو از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده است .

  admin (11-23-2012)

 9. #15
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  آموزش يكي از هيرو هاي اول شاخ به نام Center Warchief را گذاشتم كه در اول بازي جلوي 80 درصد meeeeeele ها شاخ مي باشد و با اسكيل 1 و 2 خود مي تند هيرو مقابل را راحت به پايين بياورد
  23+2.6


  15+2


  15+1.6


  اطلاعات کلی :

  Affiliation: Sentinel
  Attack Animation: 0.3 / 0.3
  Damage: 55 - 57
  Casting Animation: 0.5 / 0.51
  Armor: 3.1
  Base Attack Time: 1.7
  Movespeed: 305
  Missile Speed: Instant
  Attack Range: 128 (melee)
  Sight Range: 1800 / 800


  Hoof Stomp


  با زدن این اسکیل سنتار تبر خودش رو بالا می بره و به زمین می کوبه همین باعث میشه دشمنانی که در فاصله 315 AoE اون هستند ، هم Stun بشند و هم از جونشون کم بشه .
  مقدار دمیجی که این اسکیل می ده و زمانی که افراد رو Stun می کنه :

  Level 1 : Deals 100 damage and stun for 2 Seconds
  Level 2 : Deals 150 damage and stun for 2.25 Seconds
  Level 3 : Deals 200 damage and stun for 2.5 Seconds
  Level 4 : Deals 250 damage and stun for 2.75 Seconds

  نکات :
  - نوع این اسکیل مجیکال هست .
  - کولدون اون 13 ثانیه می باشد .
  - با لول اپ کردن اون نیازه بیشتری به مانا پیدا می کنه : به ترتیب در هر لول 80/100/115/130 مانا نیاز داره .
  - وقتی سنتار تبرش رو بالا می بره و پایین میاره خیلی سریع رخ میده و نمی شه اون رو Channeling دونست .


  Double Edge


  وقتی شما این اسکیل رو روی حریف می زنید مقداری از جون شما وحریف کم می کنه ( که یک اندازه هم هست ) . نیازی نیست خیلی نگران اون باشید ، چون اونقدر تانک هستید که این دمیج اثری روتون نداشته باشه . در ضمن برای زدن این اسکیل باید کاملا به حریف نزدیک بشید یعنی فاصله 150 AoE. همچنین با زدن این اسکیل حریف شما MiniStun هم میشه . توجه کنید که این اسکیل روی اطرافیان شخصی که به اون این اسکیل رو زدید اثری نداره .

  مقدار دمیجی که به حریف و شما زده میشه :

  Level 1 : Deals 175 Damage and ministun
  Level 2 : Deals 250 Damage and ministun
  Level 3 : Deals 325 Damage and ministun
  Level 4 : Deals 400 Damage and ministun

  نکات :
  - نوع این اسکیل مجیکال هست . ( هم اثری که روی حریف داره و هم اثری که روی سنتار داره )
  - به مانایی نیاز ندارد و کولدون اون فقط 10 ثانیه هست .
  - وقتی شما این اسکیل رو روی کسی که دار زدن اسکیلی هست می زنید باعث Channeling شدن اسکیل حریف میشه . که این خود یکی از عوامل قدرت سنتار در بازی 5vs5 می باشد .

  نکته کنکوری »
  - شما نمی تونید با این اسکیل خودتون رو بکشید یعنی اینکه اگر جون شما از مقداری که این اسکیل به حریف دمیج میده کمتر باشه این اسکیل هیچ کاربردی نداره . ( این مطلبیه که خیلی ها نمی دونند !)


  Return


  این اسکیل به شما کمک می کنه که وقتی مورد برخود ضربات دشمن قرار گرفتید خود به خود به اون ها دمیج بدید . یعنی اینکه وقتی اونها به شما ضربه ای می زنند خودشون هم به اندازه ی درصدی از Strength شما دمیج می خورند .
  خیلی ها فکر می کنند این اسکیل دقیقا کار آیتم Blade Mail رو می کنه ، اما اینطور نیست . چون این آیتم دمیج های حریف رو به خودش می زنه اما این اسکیل از Strength خود سنتار به حریف ضربه می زنه .
  مقداری که این اسکیل به حریف دمیج میده :

  Level 1 : Returns 10 + 26% of Centaur's Strength as damage
  Level 1 : Returns 10 + 34% of Centaur's Strength as damage
  Level 1 : Returns 10 + 42% of Centaur's Strength as damage
  Level 1 : Returns 10 + 50% of Centaur's Strength as damage

  پس هر چی Strength شما بیشتر باشه ، بیشتر هم به حریف ضربه وارد می کنه .

  نکات :
  - نوع این اسکیل فیزیکال هست .
  - ضربه ای که این اسکیل به حریف وارد می کنه وقتی هست که اون به شما اتک بده نه وقتی که اتک او به شما بخوره ( فکر کنم فهمیدید ! )
  - این اسکیل به هر چیزی که به شما ضربه بزنه جون کم می کنه حتی تاور .
  - نزدیک زن بودن یا دور زن بودن حریف هم هیچ فرقی برای این اسکیل نداره .


  Great Fortitude


  این اسکیل اینگونه هست که به شما به مقداری Strength میده که با توجه به اسکیل هاتون خیلی به دردتون می خوره .

  Level 1 : Permanently increases the Strength of the Centaur Warchief by 12
  Level 2 : Permanently increases the Strength of the Centaur Warchief by 24
  Level 3 : Permanently increases the Strength of the Centaur Warchief by 36

  نکات :
  - نکته خاصی نیست !  روش گرفت اسکیل ها :

  روش های زیادی برای گرفتن اسکیل هست که من یکیش رو براتون می زارم .

  1.Hoof Stomp
  2.Double Edge
  3.Double Edge
  4.Hoof Stomp
  5.Double Edge
  6.Great Fortitude
  7.Double Edge
  8.Hoof Stomp
  9.Hoof Stomp
  10.Return
  11.Great Fortitude
  12.Return
  13.Return
  14.Return
  15.PLUS
  16.Great Fortitude
  17.PLUS


  آیتم گیری :


  کاملا مشخصه که با این آیتم ها می تونید اول بازی خوب پیشرفت کنید . هم می توندی بهتر کریپ ها رو بزنید و هم اگر جونتون کم شد دوباره پرش کنید .

  روش اول :

  سعی کنید وقتی جونتون قرمز شد از این آیتم استفاده کنید تا دوباره سر حال بیاید .

  بعد رو کامل کنید تا سریعتر جونتون پر بشه و بتونید جلوی حریف وایستید .

  بوت رو نگه دارید . البته هر وقت پول داشتید اون رو به تبدیل کنید .

  حتما یه دونه بگیرید تا ضربات حریف بیشتر بلوک بشه .

  یکی از مهمترین آیتم ها برای سنتار هست . شما می تونید با استفاده از این آیتم و اسکیل 1 تون حریف رو راحت بکشید !
  این رو هم برای Return بیشتر ضربات حریف بگیرید .

  روش دوم :

  بوت رو بگیرید . با این کار می تونید توی نقشه بچرخید و راحت تاور بزنید و پول جمع کنید . هر جا هم دیدید کریپ زیادی جمع شده به اونجا برید و راحت پول جمع کنید .

  می تونید یه ببندید تا در مواقع ضروری کمکتون کنه .

  بعد حتما یه دونه بخرید .

  یکی از آیتم های خوب برای این هیرو هستش . شما تانک هستید و کشتن شما خیلی طول می کشه ، پس توی این مدت می تونید کلی جون حریف رو کم کنید .

  بعد هم می تونید ببندید تا هم قدرت ضربه زدنتون بره بالا هم آرمرتون زیاد بشه .

  روش سوم :

  بوت رو بگیرید تا بتونید راحت تر دشمنانتون رو دنبال کنید .

  بعد یه دونه بخرید تا ضربات حریف بیشتر بلوک بشه .

  بعد از اون می تونید یه دونه ببندید تا هم آرمرتون زیاد بشه هم راحت حریف رو در یخ گیر بندازید و بزنید .

  یکی دیگه از آیتم های خوب برای سنتار هست که می تونید با اون کلی قوی بشید .

  بعد از اون برای تانک شدن بیشتر یک یا دوتا بگیرید .

  روش احتمالی ! :
  می تونید با بستن دو تا آیتم و در مقابل دشمن راحت بایستید .

  در کل به نظر من این طوری خوب میشه :

  نکته : بستن دو تا کمک می کنه احتمال بلوک شدن ضربات حریف از 70 به 90 % برسه که باعث میشه سنتار یه تانک واقعی بشه . خوبیش اینه که خیلی هم پول نمی خواد .  بهترین دوستان :  هیرو هایی که می تونند هیرو حریف رو از راه دور نگه دارند تا سنتار به اونها برسه و از Stun خودش استفاده کنه .  هیرو هایی که می تونند حریف رو به یک منطقه خاص بکشند تا سنتار از Stun استفاده کنه .  هیرو هایی که با اسکیل هاشون به بهتر تانک شدن سنتار کمک می کنند .Shadow priest و Omniknight با اسکیل هاشون می تونند هنگامی که سنتار زیر اتک هست با جون دادن به اون به حریف هم دمیج بدند . آبادون هم می تونه با اسکیل های 2 و 1 اش به شما کمک کنه .


  بدترین دشمنان :  بدترین دشمن سنتار ، این هیرو هست . اون می تونه با 1 اش ، Stun سنتار رو غیر فعال کنه ، همچنین طی مدتی که با شما در جنگ هست می تونه با ضربه زدن به شما جون خودش رو بازسازی کنه .  یکی دیگه از ضد های خطرناک سنتار این هیرو است . چون می تونه با 6 اش جون شما و خودش رو عوض کنه با این کار راحت می تونه شما رو بزنه .  هیرو هایی که می تونن جون شما رو یک دفعه کم کنند .  اونهایی که با کم کردن آرمر شما و مجیک هاشون جون شما رو خوب می تونن کم کنند .
  HITMAN likes this.
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 10. 2 کاربر از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده اند .

  admin (11-23-2012),HITMAN (11-23-2012)

 11. #16
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض


  wind Runner
  با سلام خدمت شما دوستان عزیز
  امروز می خوام راجع به هیرویی صحبت کنم که امروزه در بسیاری از بازی ها حضور دارد . اگر هم نیست در ban ها هست ! بله ! wind Runner موضوع صحبت ماست !
  همونطور که گفته شد امروزه Wind Runner بسیار در بازی ها حضور داره ! دلیل این امر اینه که این هیرو جزو هیروهایی است که اصطلاحا به اونها Hybrid می گن ! برای کسانی که نمی دونن Hybrid چیه باید بگم که به هیروهایی Hybrid گفته می شه که در یک زمان می تونن دو نقش رو در تیم ایفا کنن ! WR این قابلیت رو داره که در تیم هم در نقش carry ظاهر شه و هم در نقش sup ! برای نمومه ی دیگر هیروی Guard رو در نظر بگیرید که هم میتونه نقش carry رو داشته باشه و هم نقش Tank !
  طبق معمول با توضیحات مختصری راجع به lvl ها شروع می کنیم !
  Shackleshot :

  Effects Allowed Targets Duration AOE Casting Range Cool Down Mana Cost Level
  Stun for 0.75 seconds, or 1.5 if close to enemy unit or tree Enemy Units 1.5 Sec N/A 600 10Sec 90 1
  Stun for 0.75 seconds, or 2.25 if close to enemy unit or tree Enemy Units 2.25 Sec N/A 600 10Sec 100 2
  Stun for 0.75 seconds, or 3 if close to enemy unit or tree Enemy Units 3 Sec N/A 600 10Sec 110 3
  Stun for 0.75 seconds, or 3.75 if close to enemy unit or tree Enemy Units 3.75 Sec N/A 600 10Sec 120 4
  *اگر target به چیزی بسته نشود stun فقط 0.75 ثانیه طول می کشد !
  *اگر دو هیرو به هم بسته شوند هر دو stun خواهند شد !
  Powershot :

  Effects Allowed Targets Duration AOE Casting Range Cool Down Mana Cost Level
  Fires an arrow that shoots through targets with 120 initial damage, and 10% reduced damage for each other target hit Enemy Units/Trees N/A 125 1800 9Sec 90 1
  Fires an arrow that shoots through targets with 200 initial damage, and 10% reduced damage for each other target hit Enemy Units/Trees N/A 125 1800 9Sec 100 2
  Fires an arrow that shoots through targets with 280 initial damage, and 10% reduced damage for each other target hit Enemy Units/Trees N/A 125 1800 9Sec 110 3
  Fires an arrow that shoots through targets with 360 initial damage, and 10% reduced damage for each other target hit Enemy Units/Trees N/A 125 1800 9Sec 120 4
  * damage حاصل از این level از نوع magical است!
  * arrow با سرعت 3000 در ثانیه حرکت می کند !
  * با هر بار برخورد arrow به دشمنان یا درخت از سرعت آن کاسته می شود !
  * از spell یک chaneling time بسیار کم داره که با کلید s میشه اون رو از بین برد اما اگر این کا رو بکنید damage کمتری خواهد داشت !
  Wind Runner :
  Effetcts Allowed Taregets Duration AOE Casting Range Cool Down Mana Cost Level
  Gives complete physical evasion, 50% increased MS, and slows nearby enemies by 8% self/enemy Units 2.75Sec 300 N/A 15 Sec 100 1
  Gives complete physical evasion, 50% increased MS, and slows nearby enemies by 16% self/enemy Units 3.5Sec 300 N/A 15 Sec 100 2
  Gives complete physical evasion, 50% increased MS, and slows nearby enemies by 24% self/enemy Units 4.25Sec 300 N/A 15 Sec 100 3
  Gives complete physical evasion, 50% increased MS, and slows nearby enemies by 30% self/enemy Units 5Sec 300 N/A 15 Sec 100 4
  Focus Fire :

  Effects Allowed Targets Duration AOE Casting Range Cool Down Mana Cost Level
  Constantly attacks with 50% reduced damage and maximum attack speed at the target Enemy Units 20Sec N/A 600 *60-15 Sec 200 1
  Constantly attacks with 40% reduced damage and maximum attack speed at the target Enemy Units 20Sec N/A 600 *60-15 Sec 300 2
  Constantly attacks with 30% reduced damage and maximum attack speed at the target Enemy Units 20Sec N/A 600 *60-15 Sec 400 3

  * damage reduce بر تمام انواع damage عمل می کند حتی orb effect ها !
  * این spell را می توان بر افراد magic immune و bulding ها می گیرد !
  * میتوان از scepter برای این spell استفاده کرد ( عددهایی که با * مشخص شده اند تاثیر scepter است )
  * اگر از aghanim استفاده کنید ، secendary damage کم نمی شود ! منظور از secendary damage آن damage هایی است که مانند bonus damage در bash یا bonus damage در chain lightning است !

  ************************************************** ********

  Role Discussion :

  همونطور که قبلا گفته شد WR هیرویی است که می توان از آن استفاده های بسیار زیادی کرد ! بسته به نوع بازی و هم بازی های شما باید نوعی از بازی را انتخاب کرد !

  Carry : در مورد این Role باید گفت که دقت کنید در تیم شما carry فابل قبولی وجود ندارد ! در این صورت اقدام به farm کنید و هر چه بیشتر از آیتم هایی استفاده کنید که برای یک carry مناسب است که در ادامه در این باره صحبت می کنیم !

  Support : در صورتی که تیم شما دارای carry های قابل قبولی است ، شما باید نقش sup را برای آنها ایفا کنید ! اما sup بودن با WR مانند sup بودن با CM یا WD.r نیست ! در ابتدا کمی farm کنید تا آیتم های مورد نیاز مانند mekansm و ... را داشته باشد ! اما در ادامه در هر gank باید حضور داشته باشید و carry های تیم را حمایت کنید و در صورت امکان kill ها را برای آنها آماده کنید !

  Hybrid : و اما نقش آخر که امروزه بسیار استفاده می شه و تقریبا همه با اون آشنا هستن یعنی WR ای که دو کاره است و هم می تواند نقشcarry را ایفا کند و هم نقش Sup ! این طرز استفاده از WR بهترین نوع استفاده از این هیرو است و از بیشترین قدرت این هیزو استفاده می شه !

  ************************************************** ************

  Skill Build :
  همونطور که 3 نوع بازی برای این هیرو پیشنهاد شد 3 نوع skill build هم برای آن می گم !


  Hybrid Support Carry
  1. Wind Runner 1. Shackle Shot 1. Wind Runner
  2. Power Shot 2. Wind Runner / Power Shot 2. Shacke Shot
  3. Power Shot 3. Shackle Shot 3. Power Shot
  4. Shackle Shot / Wind Runner 4. Power Shot 4. Power Shot
  5. Power Shot 5. Shackle Shot 5. Power Shot
  6. Shackle Shot 6. Power Shot 6. Wind Runner
  7. Power Shot 7. Shackle Shot 7. Power Shot
  8. Shackle Shot 8. Power Shot 8. Wind Runner
  9. Shackle Shot 9. Power Shot / Wind Runner 9. Wind Runner
  10. Focus Fire 10. Focus Fire 10. Focus Fire
  11. Focus Fire 11. Focus Fire 11. Focus Fire
  12. Shackle Shot / Wind Runner 12. Wind Runner 12. Shackle Shot
  13. Wind Runner 13. Wind Runner 13. Shackle Shot
  14. Wind Runner 14. Wind Runner 14. Shackle Shot
  15. Stats 15. Stats 15. Stats
  16. Focus Fire 16. Focus Fire 16. Focus Fire

  ************************************************** **********

  Item Builds :
  برای اینکه زیاد مطلب رو کش ندیم من فقط به آیتم های حالت Hybrid اشاره می کنم !
  در این حالت بهتر است بازی رو با این آیتم ها شروع کنید !  در ادامه Ring of Protection را به Ring of Basilius تبدیل کنید !  و در آخر نیز می توان این آیتم ها را بست !  البته دقت کنید آیتم ها در آخر بازی به نحوه بازی بستگی دارد ! و در کل می توان از این آیتم ها استفاده کرد !
  ************************************************** ********************
  نکاتی در مورد بازی با Wind Runner :

  * دقت کنید که بهترین مکان برای WR می تواند Solo Line باشد اما این هیرو در 3pl Line هم میتواند به خوبی عمل کند ! Solo Line از لحاظ Farm سری و Level up سری خوب است و 3pl Line از لحاظ kill هایی که می توان در ابتدای بازی بدست آورد !

  * نکته بعدی که شاید بسیاری از افراد با اون مشکل داشته باشن در مورد Shackle Shot است ! چگونه با استفاده از این لول shackle کنیم ؟؟؟؟
  برای راحت توضیح دادن این مطلب کافیست عکس زیر رو ببینید :
  همه چیز کاملا در این عکس مشخصه و فقط همین توضیح رو میدم که اگر از جهت فلش shackle به فرد مورد نظر بزنید امکان shackle شدن آن در ناحیه های مشخص شده است !!!!
  HITMAN likes this.
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 12. 2 کاربر از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده اند .

  admin (11-23-2012),HITMAN (11-23-2012)

 13. #17
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض
  Strength

  17+1.85

  Agility

  20+2.75

  Intelligence

  17+1.65

  نقاط قوت:
  داشتنAnimation خوب در اتک دادن
  داشتن Range بالا
  Agility پایه زیاد
  داشتن لول*های خوب

  نقاط ضعف:
  Strength و Health کم در اوایل بازی
  آرمر کم

  مشخصات اولیه هیرو:
  Sentinel
  Damage: 38 - 49
  Armor:1.9
  Ms:300
  Attack Range:600

  لول*های هیرو:

  لول۱:Starfall:HotKey T

  وقتی* این لول را میزنید شهاب سنگ*هایی* از آسمان میاد که به دشمنان نزدیک شما Damage میدهد و به صورت Random به یکی* از یونیت*ها که در Aoe ۱۷۵ شما می*باشد ۱ بار اضافه تر می*خورد که نصف شهاب سنگ قبلی* Damage میدهد !
  این لول ۷۵/۱۵۰/۲۲۵/۳۰۰ تا Damage میدهد،۱۲ ثانیه Cooldown و ۶۲۵ تا Range دارد و ۱۰۰/۱۲۰/۱۴۰/۱۶۰ تا مانا مصرف می*کند

  نکات:
  *نوع Damage این لول Magical است
  *به صورت Random یک یونیت که در Aoe ۱۷۵ شما باشد ۲بار این لول را می*خورد که بار دوم نصف بار اول Damage میدهد
  *این لول به وسیله آیتم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بلاک نمی*شود


  لول ۲:Elune`s Arrow:HotKey R

  این لول تیری پرت می*کند که به اولین یونیتی که بخوردDamage میدهد و آنرا Stun می*کند که مدت این Stun به Range کسی* که تیر به آن برخورد کرده بستگی دارد،این لول ۳۰۰۰ تا Range دارد
  زدن این لول کمی* سخت است و به تمرین نیاز دارد!
  این لول به ترتیب ۹۰/۱۸۰/۲۷۰/۳۶۰ تا Damage میدهد ، ۱۲ ثانیه Cooldown و ۳۰۰۰ تا Ramge دارد و به ۱۰۰تا مانا مصرف می*کند

  نکات:
  *نوع Damage این لول Magical است
  *در ازا هر ۱۵۰ تا Range*ای که Arrow طی* می*کند ۰.۵ ثانیه مدت Stun آنرا زیاد می*کند
  برای مثال:
  اگر این تیر ۳۰۰ تا Range طی* کند و به دشمن بخورد آنرا ۱ ثانیه Stun می*کند و اگر ۱۵۰۰ تا Range طی* کند ۵ ثانیه Stun می*کند که حد اکثر زمان Stun است
  *مدت زمان Stun بستگی به فاصله یا Range بین نقطه*ای که شما Arrow را زدین و نقطه*ای که دشمن Arrow را خورده دارد
  *اگر تیر به دشمنانی که Invisible(نامرئی) هستند برخورد کند آنها را Stun نمیکند اما Damage میدهد
  *با زدن aa- در بازی* میتوانید مقدار Arrowهایی* که زدین و مقداری که Arrow شما خورده را ببینید

  لول ۳:Leap:HotKey E

  وقتی* این لول را میزنید هیرو شما به سمت جلو میپرد و برای ۱۰ ثانیه سرعت راه رفتن و اتک دادن شما و یونیت*های نزدیکتان را زیاد می*کند
  وقتی* این لول را میزنید هیرو شما به اندازه ۶۳۰/۶۹۰/۷۸۰/۸۴۰ به سمت جلو میپرد و به سرعت راه رفتن و اتک دادن شما و یونیت*های نزدیکتان 16%/12%/8%/4% برای ۱۰ ثانیه اضافه میشود
  این لول به ترتیب ۴۰/۳۵/۳۰/۲۰ تا مانا مصرف می*کند و به ترتیب ۳۰/۲۶/۲۲/۱۸ ثانیه Cooldown دارد

  نکات:
  *این لول ۰.۰۱ ثانیه Wind Walk داره که بعضی* از لول هارو نخوره پس اگه دشمن شما TrueSight(آیتم*هایی* که یونیت*های نامرئی رو میبینه) داشته باشه و به شما لول بزنه شما آن لول را خواهید خورد

  لول۶:Moonlight Shadow:HotKey W

  وقتی* این لول را میزنید تمام هیرو*های یار شما در هرجا مپ که باشند بعد از چند ثانیه Invisible(نامرئی) میشوند
  این لول ۱۷۵ تا مانا مصرف می*کند و ۱۸۰/۱۶۰/۱۴۰ ثانیه Cooldown دارد اثر این لول برای ۱۱ ثانیه میماند
  این لول به ترتیب ۲.۵/۲/۱.۵ ثانیه تاخیر دارد یعنی* وقتی* این لول را میزنید اینقدر طول میکشد تا شما Invisible(نامرئی) شوید

  نکات:
  *هیرو* که Invisible(نامرئی) هستند خود به خود به دشمن اتک نمیدهند
  *هیرو*هایی* که Magic immune هستند یعنی* لول نمیخورند هم با این لول Invisible(نامرئی) میشوند
  آیتم ها

  در رابطه با Boot هرجور که دوست داشتین میتونین عمل کنید اما از نظر من بهتر از بقیه است

  آیتم برای این هیرو میتون آیتم خیلی* خوبی* باشه شما با زدن لول ۲ به دشمن نزدیک آن رفته این آیتم را استفاده می*کنید و راحت دشمن را میکشید

  بعد از آن شما میتوانید آیتم را بزنید ولی* چون این آیتم Orb است و با بقیه Orb*ها کار نمی*کنه من پیشنهاد می*کنم آیتم را بزنید که خیلی* بهتره

  شما برای راحت Farm کردن میتونید از آیتم استفاده کنید سپس آن را به تبدیل کنید

  بعد از اینها شما فقط را برای کشتن راحت تر دشمنان کم دارید

  آیتم هم میتون آیتم بسیار خوبی* برای این هیرو باشه

  برای زیاد شدن سرعت اتک دادن شما و بالا رفتن اگیلیتی میتونید از آیتم استفاده کنید

  بسته به شرایط بازی می*شه آیتم*های دیگری مثل و و

  هیرو ها

  این هیرو به گونه*ای ساخت شده که با همه هیرو*ها متچ هست اما من چند تا از اون هیرو هارو با دلیل به شما میگم

  شما میتوانید با این هیرو در یک لاین باشید و بعد از زدن لول ۱ این هیرو شما لول ۲ خود را میزنید و یار شما ۶ کرده و به راحتی* دشمن را میکشید

  بیشتر هیرو*هایی* که ستون دارند می*تونن به شما کمک کنند تا لول ۲ رو بهتر بزنید مثل

  این هیرو به وسیله لول ۱ دشمن را Slow می*کند و ارمر آن را کم می*کند در این صورت هنگامی که دشمن Slow هست زدن لول ۲ شما راحت تر میشود و با ارمری که از دشمن کم شده میتونید راحت دشمن را بکشید

  این هیرو به وسیله لول ۳ دشمن را میخوابونه در این صورت شما میتوانید از Range زیاد لول ۲ را زده و با حداکثر میزان Stun این لول دشمن را بکشید

  و اما بدترین دشمنان:

  دشمنانی که شما رو سیلنک می*کند و نمیذارن شما با لول ۳ فرار کنید مثل و

  این هیرو اگه شما رو ببین به وسیله لول هاش میتون شما رو راحت بکشه

  هیرو*هایی* که هم شما هم آنها قوی شوند به هیچ وجه نمیتوانید آنها را شکست بدین مثل و

  ترتیب لول گرفتن

  Elune's Arrow.1
  Leap.2
  Starfall.3
  Starfall.4
  Starfall.5
  Elune's Arrow.6
  Starfall.7
  Elune's Arrow.8
  Elune's Arrow.9
  Leap.10
  Leap.11
  Leap.12
  Stats.13
  Stats.14
  Moonlight Shadow.15
  Moonlight Shadow.16
  Moonlight Shadow.17
  18-25:Stats

  البته برای اطمینان بهتر است در اول بازی به لاین رفته بعد لول را بگیرید چون ممکن است در اول بازی دشمنان بخواهند شما رو بکشند در این صورت اگر شما لول ۳ را بگیرید راحت میتونید از دست آنها فرار کنید

  طرز استفاده از لول ها:

  در این پست استفاده کردن از لول ۲ و لول ۱ را در چند عکس براتون توضیح میدم
  در این عکس راحت*ترین طرز زدن این لول است چون فاصله شما با دشمن بسیار کم است و کسی* جلو شما نیست و هیرو مقابل در مسیر مستقیم داره حرکت میکنه
  همونطور که در این عکس می*بینید آخرین یونیت دشمن در حال مردن است و هیرو مقابل در فکر Deny* کردن این یونیت است پس حواس آن به شما نیست و شما میتونید Arrow را بزنید
  در این عکس زدن Arrow کمی* سخت است اما در این هنگام چند چیز خیلی* مهم است

  ۱.موقعیت شما

  ۲.موقعیت هدف شما

  ۳.مسیری که هدف شما حرکت می*کند

  ۴.سرعت راه رفتن هدف شما
  پس شما باید با دقت از این لول استفاده کنید و آنرا در مسیری که هدف شما در حال حرکت است بزنید
  همانطور که می*بینید در این عکس شما دیدی نسبت به هیرو ندارید و زدن Arrow بسیار سخت است و استفاده از این لول در این موقع نیاز به تمرین زیاد و هدف گیری دقیق دارد
  همانطور که می*بینید هیرو DeathProphet با Haste در حال فرار است و شما نمیتوانید به آن برسید در این موقع شما باید پوزیشن خود را درست کنید و با دانستن اینکه هیرو مقابل با سرعت ۵۲۲ و در مسیر مستقیم در حال حرکت است این Arrow را میزنید این Arrow به هدف برخورد می*کند و شما آنرا میکشید


  این عکس هم که خیلی* واضح است دشمنی که در نقطه قرمز باشد ۱۰۰% ۲بار شهاب سنگ(لول۱ شما) به آن برخورد می*کند ،دشمنی که در نقطه زرد باشد ۱۰۰% یک بار لول۱ شما به آن برخورد می*کند و دشمنی که در نقطه ابی قرار دارد ۶۰% ممکن است یکبار لول ۱ شما به آن برخورد کند

  نحوه بازی و نقش هیرو

  اوایل بازی:
  این هیرو یک هیرو بسیار قوی است و میتواند در یک لاین تک(Solo) باشد اما اگر هیرو*های بهتری مثل Shadow Fiend یا Tinker در تیم هست بهتر است شما همراه با یار*های دیگر به لاین برویدشما بخاطر داشتن Range بالا میتوانید با دادن اتک در اوایل بازی* به هیرو*های مقابل آنها را اذیت کنید وقتی* شما لول ۳ یا ۵ شدید میتوانید هیرو مقابل را بکشید بهترین زمان وقتی* است که یونیت*های شما آخرین یونیت دشمن را میکشند در این هنگام اگر لول ۲ شما به دشمن بخورد شانس کشتن آن بسیار زیاد است
  همانطور که گفتم اگر هیرو*های بهترین در بازی است سعی* کنید وقت خود را صرف Farm کردن نکنید چون با داشتن این لول*ها در اوایل بازی میتونید خیلی* راحت گنک کنید و یار*های خود را جلو بندازین

  اواسط بازی:
  در این هنگام هم باید همFarm کنید هم Gank اگر دیدین یار*هایتان در حال Gank شدن هستن به وسیله لول ۶ آنها را Cover بدین و با استفاده از لول ۱ راحت Farm کنید و لاین هارو Push بدین

  اواخر بازی:
  در این Time بازی شما باید آیتم زده باشید و حرفی* برای گفتن داشته باشی* در این زمان شما باید تیم را در درگیری*ها همراهی کنید و به وسیله لول ۶ فرار کنید یا دشمنان را غافل گیر کنید از لول ۱ تا میتوانید برای هل دادن لاین*ها استفاده کنید

  نقش هیرو:
  این هیرو هم میتونه به عنوان یک هیرو Ganker بازی بکنه هم به عنوان یک هیرو Carry
  من خودم بازی کردن به روش Carry رو بیشتر دوست دارم اما باید تعادل برقرار بشه اگر سعی* می*کنید Carry باشید باید اینقدر آیتم بزنید که در آخر بازی بتونید هیرو*های قوی تیم مقابل را شکست بدهید و اگر Ganker بازی می*کنید اگر هم کم آیتم میزنید به مقداری باشه که بشه آخر بازی رو شما حساب کرد

  Replays

  در این فایل ۳ ریپلی از بازی خودم با این هیرو هست که میتونه تا حدودی کمکتون کنه

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  HITMAN likes this.
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 14. کاربر روبرو از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده است .

  HITMAN (11-23-2012)

 15. #18
  کاربر نیمه فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  568
  سپاس شده 463 در 184 پست
  نام برده شده
  (0) پست
  برچسب زدن
  (0) موضوع

  پیش فرض

  به نام خدا
  Shadow Shaman - Rhasta
  توجه :
  این آموزش بر اساس مپ 6.72 f می باشد .

  معرفی هیرو :


  راستا یکی از بهترین هیرو ها برای از کار انداختن دشمنان است ، با داشتن 2 جادوی قدرتمند از این دسته . با این حال اون یه هیروی شکننده است که در نبرد بر رویش تمرکز میشود .
  برای آنکه راستا بتواند از طلسم های قوی خودش به صورت کامل و درست استفاده کند مهم ترین رکن کار گروهی و ارتباط با هیرو های یار است . رعد و برق شاخه ای آن یک توانایی مفید است که برای هرس کردن یونیت های دشمن ( فارم ) ، کشتن کریپ ها و تمام کردن کار دشمنان زخمی ای که از دام های راستا گرخته اند مناسب است .
  وودوو یه مهارت چند شکلی است که دشمن مورد اصابت را برای چند ثانیه به مخلوق تصادفی تبدیل میکند که این کار دشمن را برای چند ثانیه از میدان خارج میکند ( بی تاثیر میکند ) .
  شاکلس یک توانایی جالب است که هم دشمن مورد اصابت و هم راستا را از کار می اندازد ، با این حال برای راستا یک نقطه ضعف محصوب نمیشود زمانی که بخش انبوه مار های آن ( اسکیل 6 ) یک منبع مرگبار از ضربات متناوب برای کشتن دشمنانش در حالی که آن ها را نگاه میدارد به او میدهد .
  مار ها ابزار های قدرتمندی هستند که قادرند به سرعت سازه های دشمن را نابور سازند ، و از آن جایی که سازه ها تنها میتوانند به یکی از مار ها ضربه بزنند ، شانس کمی برای ایستادگی در مقابل این مهارت را دارند .

  ( ترجمه خودم :دی )

  مشخصات هیرو :


  strength

  19 + 1.6

  Agility

  16 + 1.6

  Intelligence

  21 + 3

  Affiliation : sentinel
  Attack Animation : 0.3/0.5
  Damage : 47 - 54
  Casting Animation : 0.3/1.07
  Armor : 1.24
  Base Attack Time : 1.7
  Move speed : 285
  Missile Speed : 900
  Attack range : 500
  Sight Range : 1800/800
  Health : 474 ( 0.73 Regen )
  Mana : 273 ( 0.85 Regen )

  نقاط قوت :


  پول خوری بالا به علت داشتن اسکیل 1
  پوش دادن لاین و انداخت تاور ها به علت داشتن اسکیل 1 و 6

  نقاط ضعف :


  نرم بودن و استرنج کم در اول بازی
  در اوایل بازی به راحتی با گنک کیل میشه

  اسکیل ها :


  Ether Shock


  راستا با این اسکیل رعد و برقی رو به دشمنانش میزنه که به ترتیب 1/3/5/7 هدف برخور میکنه . خسارت این اسکیل از نوع magiacal هست و آیتم hood میتونه تاثیرشو کم کنه .
  این اسکیل دارای 600 رنج برای استفاده می باشد و رعد و برق های بعدی تا رنج 1000 به دشمنان برخور میکنند . ( یعنی اگر 1 دشمن در رنج 600 و 6 دشمن در رنج 1000 شما باشند و شما این اسکیل را به دشمن نزدیک بزنید به دشمنانی که در رنج 1000 هستند هم اصابت میکنه ) .
  این اسکیل دارای AOE نیز میباشد ( محیط تاثیر گذاری ) به این صورت که در نزدیکی شما AOE 200 است و بعد از طی کردن 500 range به 300 میرسد . ( به طورت یک مستطیل که نوکش به سمت خودتونه تاثیر میکنه ! )
  این لول با هر بار آپ شدن به مانای بیشتری نیاز پیدا میکنه و دارای کولدان 8 ثانیه در تمام لول ها هست .

  لول 1 : 140 دمیج به 1 هدف / 95 مانا مورد نیاز .
  لول 2 : 200 دمیج به 3 هدف / 105 مانا مورد نیاز .
  لول 3 : 260 دمیج به 5 هدف / 135 مانا مورد نیاز .
  لول 4 : 320 دمیج به 7 هدف / 160 مانا مورد نیاز .


  VOODOO


  راستا با این اسکیل دشمن مورد نظر خودشو به یک حیوان تصادفی تبدیل میکنه که دشمن تبدیل شده سرعت حرکتش به 100 میرسه و نمیتونه از اسکیل هاش استفاده کنه ، اثر آیتم های بلاک کننده مثل vanguard و میس دهنده مثل butterfly از بین میره .
  نکته : اگر ایلوژن مورد اصابت این لول قرار بگیره از سریعا از بین میره .
  این لول دارای 13 ثانیه کولدان میباشد و با هر بار آپ کردن به مانای بیشتری نیاز پیدا میکنه .

  لول 1 : تبدیل به حیوان برای 1.25 ثانیه / 110 مانا مورد نیاز .
  لول 2 : تبدیل به حیوان برای 2.00 ثانیه / 140 مانا مورد نیاز .
  لول 3 : تبدیل به حیوان برای 2.75 ثانیه / 170 مانا مورد نیاز .
  لول 4 : تبدیل به حیوان برای 3.50 ثانیه / 200 مانا مورد نیاز .


  Shackles


  با این اسکیل راستا با توری جادویی حریف خود را میگیرد که قابلیت اتک دادن و حرکت کردن را از دشمن میگیرد و در هر ثانیه مقداری اتک میدهد .
  توجه : این اسکیل channeling است و با مردن راستا از بین میرود و در طول زدن این اسکیل راستا هم هیچ کاری نمیکند . هم چنین این لول میتواند توسط آیتم monkey king bar بلاک شود .
  این اسکیل دارای 16 ثانیه کولدان در تمامی لول ها است و با هر بار آپ شدن به مانای بیشتری نیاز پیدا میکند و دارای 400 رنج برای استفاده می باشد .

  لول 1 : به مدت 2.50 ثانیه و 40 دمیج در هر ثانیه / 110 مانا مورد نیاز .
  لول 2 : به مدت 3.25 ثانیه و 40 دمیج در هر ثانیه / 130 مانا مورد نیاز .
  لول 3 : به مدت 4.00 ثانیه و 40 دمیج در هر ثانیه / 155 مانا مورد نیاز .
  لول 4 : به مدت 4.75 ثانیه و 40 دمیج در هر ثانیه / 185 مانا مورد نیاز .


  Mass Serpent Ward


  با این اسکیل راستا 8 مار را فرا میخواند که در مقابل جادو و طلسم محافظت شده اند .
  این مار ها میتوانند به سازه ها اتک بدهند و اسپلش دمیج دارند ( دمیج آن ها به افرا کنار هم میخورد )
  اسپلش در لول های مختلف به صورت زیر است :
  لول 1 : 100% دمیج در محوطه 50 ، 40% دمیج در محوطه 75 و 20% دمیج در محوطه 150 .
  لول 2 : 100% دمیج در محوطه 75 ، 40% دمیج در محوطه 100 و 20% دمیج در محوطه 200 .
  لول 3 : 100% دمیج در محوطه 85 ، 40% دمیج در محوطه 110 و 20% دمیج در محوطه 220 .

  این اسکیل دارای کولدان 110 ثانیه میباشد و با آپ کردن مانای بیشتری نباز دارد .
  آیتم Aghanim's scepter اتک مار ها رو بیشتر میکنه که در زیر اتک مار ها با این آیتم داخل پرانتز هست :

  توجه : اتک نوشته شده برای هر مار هست و برای حساب کل اتک باید در 8 ضرب بشه .

  لول 1 : 43 - 39 ( 59 - 53 ) دمیج / 200 مانا مورد نیاز .
  لول 2 : 58 - 54 ( 79 - 74 ) دمیج / 350 مانا مورد نیاز .
  لول 3 : 73 - 69 ( 100 - 94 ) دمیج / 600 مانا مورد نیاز .

  یعنی با آیتم آقانیم در لول 3 ، مار های راستا حداقل 752 و حداکثر 800 اتک در هر ضربه میزنه .
  نوع دمیج فیزیکی است و با آرمور کاهش پیدا میکنه .


  نقش هیرو :


  خوب میرسیم به نقش و جایگاه این هیرو توی بازی :دی
  با توجه به اسکیل ها معلوم میشه که یه هیروی disabler تمام عیاره و جزو برترین هاس .
  راستا با توجه به این قابلیتش یه هیرو ساپورت / گنک محسوب میشه ! ولی میتونه carry هم بازی کنه !
  معمولا تو لاین وسط و به صورت solo میره و فارم میکنه و با اسکیل هاش راحت تو لاین میمونه و تو زمان درست با یاراش گنک میکنه .
  اکثر تیم های بزرگ از این هیرو به عنوان ساپورتر کمک نمیگیرند و معمولا carry بازی میکنند و Gank .

  ترتیب اسکیل گیری :


  خب چون معمولا با این هیرو carry و Gank بازی میکنند من هم ترتیب مناسب برای این کارو میگم :  Stat

  Stat ....

  برای ساپورت بازی کردن هم باید لول های 2 و 3 رو سریع تر بگیرید تا برای گنکر های تیمتون خوب عمل disable رو انجام بدید .

  نحوه آیتم بندی :


  خب میرسیم به بحث آیتم بستن ...
  اگه به اسکیل ها توجه کنید راستا به مانای زیادی احتیاج داره پس پایه ی بازی با این هیرو اینه که intelligence و mana و mana regen اونو ببریم بالا .

  اول بازی یکی دوتا
  بگیرید و یه دونه
  و دوتا

  یا این که یه
  و یه دونه


  بعد باید یه دونه
  ببندید و یکی دوتا
  که هیلون یه ذره بره بالا

  بوت ها هم
  و
  براش خوبن که بستگی به موقعیت خودتون داره که کدومو ببندین
  من همیشه سعی میکنم
  و ببندیم و سریعا بعدش
  رو ببندم .

  میتونید آیتم
  رو هم ببندید که کمی سفت بشید . ولی اگه درست بازی کنید لازمتون نمیشه .

  این هیرو گنکر خوبیه مثل lion پس از
  بی نصیبش نزارید .

  با آیتم های
  و
  میتونید قدرت نگه داشتن و disable کردنشو چند برابر کنید و دیگه غصه ی مانا هم نخواهید داشت .

  هیروی شما باید تو همه گنک ها باشه و تاثیر خودشو بزاره ، پس آیتم
  رو حتما به
  تبدیل کنید .

  آیتم
  هم خوبه برای قوی کردن آلتیمیت .

  آیتم
  هم برای سفت شدن و قوی تر کردن هدف مقدس گنک و disable توی این هیرو .

  آیتم های موقعیتی که بستگی به شرایط داره برای بستنش هم :

  برای خشک کردن مانا و دیدن افراد invisible
  اگه 2 بار مار هارو بکارید چی میشه :دی ( ولی اگه خواستید ببندید به مانای مورد نیازتونم فکر کنید ! )
  برای سیلنس کردن و مانا ریجن و اتک اسپید .
  این هم که دیگه کارش معلومه و همه میشناسینش .

  هیرو های ضد و یار :


  هیرو هایی که میتونند سیلنس کنند آنتی راستا محسوب میشن مثل :
  و
  و
  و


  هیرو های تانک هم حریف راستا هستن مثل :
  و
  و


  هیرو های اتکر هم میتونن راستا رو از پا در بیارن مثل :
  و
  و


  هیروی
  هم که نابود میکنه راستا رو .
  هم همینطور .

  هیرو های یار میتونن disabler ها و basher های تانک باشن مثل :
  و
  و
  و
  و


  یا هیرو هایی که سریع کیل میکنن مثل :
  و
  و
  HITMAN and v-wey like this.
  :ایکس سعید برندی عزیز
  شرمندتم داداش بابت دردسر و سوء تفاهمات پیش اومده.ممنون که شفاف سازی شد و شرمنده ام که اذیتت کردم تو این مدت:ایکس

 16. 2 کاربر از پست مفید _amir2060_ سپاس کرده اند .

  Asal (11-24-2012),HITMAN (11-23-2012)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان با جستجوی این صفحه را مشاهده کرده اند

ایتم بندی برای هیرو

ایتم های مخصوص هر هیرو

آیتم های هیروهای دوتا

اموزش بستن ایتم برای هیروهای وارکرافتآموزش آیتم بندی هیروهای دوتاآیتم بندی هیرو های مختلف دوتابرنامه ى اموزش اىتم دوتاایتم بندی دوتاایتم بندی در dotaآیتم های مخصوص هیروهای دوتاایتم بندی هیرو های دوتاآیتم های دوتاکارایی آیتم های دوتاایتم های مناسب برای هر هیروآیتم بندی هیروهای دوتاآموزش بستن آیتم های دوتااموزش ایتم هیرو های دوتااموزش ایتم بندی ایتم بندی وارکرافتعکس ایتم بستن تمام هیروهای مختلفآیتم بندی هیروایتم های دوتاآیتم های شادو فیندآموزش آیتم بندی دوتا آيتم هاي مخصوص هيروي هسکار

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •